SKLEPI TEKMOVALNE KOMISIJE!

Puconci 80, 9201 Puconci Tel. 02/ 5459 100 TEKMOVALNA KOMISIJA Sklepi tekmovalne komisije z dne 30. decembra 2022 Tekmovalna komisija...
Preberi več
SKLEPI TEKMOVALNE KOMISIJE!

VABILO!

Vabimo vse predstavnike klubov na žrebanje turnirja *Zimske lige 2022/2023*OZ KMN Puconci,ki bo v torek 10.01.2023 ob 18.00 uri v...
Preberi več
VABILO!

Koledar prireditev 2023

ORGANIZATORJEM KULTURNIH, TURISTIČNIH, ŠPORTNIH IN DRUŽABNIH PRIREDITEV TER GASILSKIH TEKMOVANJ, OBLETNIC NA OBMOČJU OBČINE PUCONCI ZADEVA: Koledar prireditev 2023 Spoštovani...
Preberi več
Koledar prireditev 2023

JESENSKI PRVAK A-LIGE 2022/2023!

Jesenski prvak A-lige 2022/2023 je ekipa KMN Košarovci! ČESTITAMO!                                                                             TK.OZ KMN Puconci                                                                           Štefan Fartek    
Preberi več
JESENSKI PRVAK A-LIGE 2022/2023!

OBVESTILO 11.KROGA A-LIGE

Tekma 11.kroga A-lige med ŠD Bodonci in KMN Sebeborci bo odigrana v nedeljo 06.11.2022 ob 10.30 uri na igrišču v...
Preberi več
OBVESTILO 11.KROGA A-LIGE

 

ZIMSKA LIGA OZ KMN PUCONCI

2022/2023

PUCONCI, ​​ 05.02.2023

Ura

Ekipa

Rezultat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.00

A

VADARCI

 

 

Ura

Ekipa

Rezultat

 

 

 

 

VIDONCI

 

 

14.00

A:B  ​​​​ (1)

 

 

 

 

 

 

09.25

B

MOTOVILCI

 

 

 

 

 

Ura

Ekipa

Rezultat

PROSEČKA VAS

 

 

 

 

 

 

16.30

1:2

 

 

9.50

C

MOŠČANCI

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDANOVCI

 

 

14.25

C:Č ​​ (2)

 

 

 

 

 

 

10.15

Č

STRUKOVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

SEBEBORCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.40

D

BODONCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUŽEVCI

 

 

14.50

D:E ​​ (3)

 

 

 

 

 

 

11.05

E

KOŠAROVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

IZVIR GORICA

 

 

 

 

 

 

16.55

3:4

 

 

11.30

F

POZNANOVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠALAMENCI

 

 

15.15

F:G ​​ (4)

 

 

 

 

 

 

11.55

G

DOLINA

 

 

 

 

 

 

 

 

LEGENDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.20

H

KUŠTANOVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BREZA

 

 

15.40

H:I ​​ (5)

 

 

 

 

 

 

12.45

I

DANKOVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZNOVCI

 

 

 

 

 

 

17.20

5:6

 

 

13.10

J

LEMERJE

 

 

 

 

 

 

 

 

PEČAROVCI

 

 

16.05

J:K ​​ (6)

 

 

 

 

 

 

13.35

K

SKAKOVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

VANEČA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE

Ura

Ekipa

Rezultat

17.45

1

 

2

 

18.10

1

 

3

 

18.35

2

 

3

 

RAZVRSTITEV

MESTO

EKIPA

1.

 

2.

 

3.

 

UraEkipaEkipaRezultat
09.00 A
VadarciVidonci
09.25 BMotovilciProsečka vas
09.50 CMoščanciPredanovci
10.15 ČStrukovciSebeborci
10.40 DBodonciPuževci
11.05 EKošarovciIzvir
11.30 FPoznanovcŠalamenci
11.55 GDolinaLegende
12.20 HKuštanovciBreza
12.40 IDankovciBeznovci
13.10 J Lemerjepečarovi
13.35 KSkakovciVaneča
14.00
A;B 1
14.25
C:Č 2
14.50
D:E 3
15.15
F;G 4
15.40
H:I 5
16.05
J:K 6
16,30
1:2
16.55
3;4
17.20
5:6
17.45
1-2
18.10
1-3
18.35
2-3

A LIGA - TEKOČE KOLO

LESTVICA A LIGA
Mesto Ekipe Odigrano Zmaga Neodločeno Poraz +/- Točke
1 Košarovci 11 10 0 1 31 30
2 Prosečka vas 11 9 0 2 43 27
3 Pečarovci 11 7 2 2 12 23
4 Sebeborci 11 6 1 4 12 19
5 Strukovci 11 6 1 4 5 19

B LIGA - TEKOČE KOLO

LESTVICA B LIGA
Mesto Ekipe Odigrano Zmaga Neodločeno Poraz +/- Točke
1 Vaneča 11 7 3 1 25 24
2 Legende 11 8 0 3 16 24
3 Motovilci 11 7 0 4 14 21
4 Skakovci 11 6 2 3 11 20
5 Moščanci 11 6 1 4 17 19

PREPOVED NASTOPANJA

 

Priimek in ime Klub Prepoved nast.            Datum izreka Št. sklepa
BEDIČ Tadej KMN Vidonci 5 let 17.10.2018 3-2018/19
ŠARKEZI Ljubo ŠD Dolina - Roma 10 mes 13.05.2022 8-2021/22
BOKAN Davor ŠRD Štrk Skakovci 12 mes 13.05.2022 8-2021/22

GLASILO OZ KMN Puconci

Bodite na tekočem z najnovejšimi objavami na spletni strani OZ KMN Puconci. Vse objave na spletni strani bodo prispele na vaš e-mail.

Tukaj se lahko naročite na naše spletno glasilo.

 

 

Na svoj e-mail prejmete povezavo, katero morate aktivirati. Včasih se zgodi, da povezavo vrže med vsiljeno pošto.

Dokler povezava ni aktivirana ne boste prejemali sporočil.